FAQ

Dostawa naszych książek odbywa się tylko na terytorium Polski.

Tak szybko jak się da! Realny czas zamówienia to 1-2 dni robocze.

Czas realizacji zamówienia i wysyłki może się nieco wydłużyć w czasie większego zainteresowania książkami.

Zwykle książka powinna dotrzeć w ciągu 1 dnia roboczego od nadania paczki. Będziemy informować o tym na maila, który podasz w zamówieniu. Zauważ, że jest to czas samego dostarczenia przez kuriera, a nie całkowitej realizacji zamówienia. Nieco dłuższy czas dostawy jest w opcji dostawy Paczka w Ruchu (3-5 dni roboczych).

Przyjmujemy wpłaty tylko przez system szybkich płatności, obsługiwanych przez tpay.com.

Nie! W tej chwili nie obsługujemy tej formy doręczenia.

Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od dnia odbioru towaru. Prześlij do nas oświadczenie (pocztą lub mailem na info@hognot.pl) oraz odeślij do nas w bezpieczny sposób nieuszkodzony towar na adres zwrotów i reklamacji: Instytut Zarządzania Informacją SA, adres: ul. Grażyny 13/219, 02-548 Warszawa.

Faktury i dowody sprzedaży przesyłamy wyłącznie w formie elektronicznej, w momencie wysłania towaru, a najpóźniej w czasie przewidzianym ustawą o VAT. Gdyby z jakiejś przyczyny faktura nie dotarła to prosimy o sprawdzenie folderu SPAM w poczcie elektronicznej lub kontakt z nami.

Koniecznie napisz do nas na adres books@hognot.pl.  Na pewno pomożemy.

Przede wszystkim sprawdź  folder SPAM  na swoim koncie pocztowym. Jeśli tam nie odnajdziesz wiadomości z potwierdzeniem zakupu, skontaktuj się z nami koniecznie!

Nasze książki są dostępne TYLKO na tej stronie! Nie dostaniesz ich w księgarniach.